Середа, 24.04.2024, 16:41
Головна » 2018 » Серпень » 31 » Освітня програма школи-інтернат на 2018-2019 н.р.
Освітня програма школи-інтернат на 2018-2019 н.р.

Загальні положення

КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР забезпечує навчання та підготовку дітей з особливими освітніми потребами до життя, дає можливість учням розкрити та сприяти реалізації їх індивідуальних можливостей та здібностей. Педагогічний процес у школі-інтернаті спрямовується на максимально-можливий розвиток показників ефективності корекційно-розвиткового впливу.

Методологічною основою загальної середньої освіти в школі – інтернаті є пріоритет загальнолюдських і національних цінностей, переорієнтація навчально-виховного процесу на особистість дитини. Особлива увага приділяється вивченню учнями української мови як державної, трудового навчання, яке допомагає у подальшому соціалізуватися учням з інтелектуальними порушеннями, вітчизняної історії та культури, оволодінню інформаційно-комп'ютерними технологіями.

Мовою освітнього процесу у школі – інтернаті є державна мова.

Повністю ознайомитися з освітньою програмою можна за тут.

Переглядів: 615 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0