П`ятниця, 29.03.2024, 18:19
Головна » 2015 » Листопад » 13 » Осінній дивограй
Осінній дивограй

Так як листя обпадає  з дерева, так один за одним минають осінні дні. Осінь – пора приємних турбот,  жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу… Одним із таких  є свято осені – одне із улюблених свят  шкільної дітвори, на якому вони можуть проявити свої творчі здібності.

12 листопада 2015 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР цікаво та захоплююче пройшло свято «Осінній дивограй» для учнів 1 – 4 –х класів незабарилася у гості до дітей і сама Осінь, зі своїми синами-місяцями.  Конкурсно-розважальна програма покликана нести заряд позитивних емоцій, а отже, і гарного настрою.

Виступи учнів переплітались загадками, піснями та різноманітними конкурсами на осінню тематику.

Діти гарно виконували свої ролі. Усі учасники свята залишилися задоволеними, сповненими нових емоцій та вражень.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 625 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0