Четвер, 25.04.2024, 04:04
Головна » 2018 » Квітень » 27 » «Над Чорнобилем лунає дзвін»
«Над Чорнобилем лунає дзвін»

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними літерами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – дня Чорнобильської трагедії  з метою формування  патріотичного та екологічного виховання учнів з 23 по 27 квітня, у КЗ «Васиилівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР пройшли заходи, присвячені 32-й річниці Чорнобильської трагедії:

• лінійка - відкриття тижня «Над Чорнобилем лунає дзвін»;
  • вечір – реквієм «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», з використанням  слайдів. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії;
  • тематична літературна виставка «Чорнобиль – горе і біль».

26 квітня учні 5-10 класів педагогом-організатор Попадинець Є.Г організавала перегляд документального фільму "Чорнобиль - за хвилину до аварії".

Протягом усього тижня класні керівники та вихователі 5-10 класів провели виховні години «Ми повинні знати своїх героїв», «Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять…».

Переглядів: 470 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0