Четвер, 28.03.2024, 18:37
Головна » 2016 » Лютий » 16 » Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та виводу радянських військ з Афганістану

15 лютого біля пам’ятника воїнам-афганцям відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та виводу радянських військ з Афганістану. На ньому були присутні: керівництво районної державної адміністрації та районної ради, ветерани афганської війни, матері загиблих воїнів, а також представники організацій та установ району, учнівська молодь. Старшокласники КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР також взяли участь у мітингу, проникнулися почуттям патріотизму та усвідомили, що ми не тільки не хочемо війни, а зробимо все, щоб її не було!

Під час мітингу була проведена панахида за загиблими воїнами в Афганістані. Присутні вшанували пам’ять воїнів - інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 502 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0