Субота, 20.04.2024, 03:04
Головна » 2015 » Лютий » 11 » Ми за безпечний інтернет
Ми за безпечний інтернет

Ми – за безпечний Інтернет!

В рамках Дня безпечного Інтернету для дітей нашої школи було проведено ряд виховних заходів. Пояснюючи вади та переваги Всесвітньої інформаційної павутини, учням 5-6 класів була продемонстрована відео презентація. Учні 7-8 класів ще раз повторили правила користування Інтернетом, дізналися про програми-заборони, що захищають комп’ютери від негативних сайтів. Важливе місце в бесіді з дітьми посіла інформація про ігри, які «крадуть» життя і про шкоду, яку вони становлять для людини. Старшокласники ж (9-10 кл) стали учасниками тренінгу «З Інтернетом безпечно на ТИ». Також вони взяли участь у інтерактивних рухливих вправах «Таємниця» (діти дізнались, що не потрібно розміщувати в мережі компрометуючу та ідентифікуючу інформацію про себе чи своїх знайомих), «Мішечок знань» (вивчили 10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей), «Ваза з квітами» (учні говорили про основи спілкування в мережі). Діти засвоїли урок, а найголовніше зрозуміли те, що Інтернет має безліч переваг, але в той самий час він є «великим смітником», який через невміння ним користуватись може готувати безліч пасток!

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 788 | Додав: komlyk | Рейтинг: 5.0/1