П`ятниця, 19.04.2024, 21:43
Головна » 2017 » Квітень » 21 » «Майдан 2014. Люди та події»
«Майдан 2014. Люди та події»

Учні комунального закладу «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради відвідали на території комунального закладу  «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник садиба Попова» Запорізької обласної ради відкриття фотовиставки київського фотографа Кліщевського «Майдан 2014. Люди та події», присвяченої подіям 2013-2014 року на знак вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

Під час заходу учні мали змогу розглянути світлини, які демонструють події на Майдані Незалежності 2013-2014 років. Окремі стенди присвячені подіям та сучасним борцям, які загинули за свободу та європейські цінності.

На виставці були присутні: голова Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Мороко Владислав Валерійович, голова Василівської районної адміністрації Кошеленко Валерій Олегович, президент центру мистецтв «АРТ-Простір» Гармаш Ігор.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 503 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0