Четвер, 28.03.2024, 19:53
Головна » 2018 » Березень » 27 » Магія цирку
Магія цирку

25 березня 2018 року  завдяки шефам – працівниками управління служби безпеки України в Запорізькій області був організований виїзд вихованців комунального закладу «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради у місто Запоріжжя, де учні відвідали яскраве шоу «Цирк на Воді»

Більшість учнів нашої школи в перший раз завітали до такого незвичайного цирку. Не можливо передати словами дитячий запал! Вони побачили неймовірний вражаючий номер акробатів – політ під куполом цирку, світломузичний фонтан, зустрілися  із чарівними русалками,

В перервах між виступами дітей розважали та заряджали позитивними емоціями  ведмедики Боцмани!

Діти змогли поринути в світ магії цирку до світу чаклунства і дитинства, отримали  море позитивних емоцій та вражень від концертної програми.

Педагоги і  учні школи-інтернату висловлюють щиру вдячність організаторам за яскраве свято та незабутню поїздку .
Переглядів: 408 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0