Четвер, 25.04.2024, 07:09
Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Ляльковий театр
Ляльковий театр

Усі в дитинстві мріють про казку та бажають потрапити туди…З цією метою у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР було відкрито гурток "Ляльковий театр", керівником якого є Корнієнко Світлана Сергіївна.

На заняттях діти вивчають акторську майстерність, сценічну мову, сценічні рухи, вчаться володіти акторською майстерністю актора-ляльковода, розвивають пластику рук, самі  виготовляють декорації.

25 жовтня 2017 року гуртківці показали виставу «Безпека на дорозі» для учнів 1-5 класів, метою якої було формування в учнів основних навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Діти із захопленням спілкувалися із казковими героями. Настрій усіх був піднесеним. Граючись вчились берегти своє життя.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 554 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0