П`ятниця, 29.03.2024, 18:10
Головна » 2019 » Березень » 22 » «Дружба понад усе»
«Дружба понад усе»

21 березня 2019 року  у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР  з метою розвитку потреб у дружніх стосунках з оточуючими людьми, створення умов набуття досвіду товаришування, дружби, формування в учнів бажання відкликатися на чужу біду, бути надійним другом відбулася квест-гра «Дружба понад усе» під керівництвом вихователів 9-10 класів Горбик В.П., Шевцової Ю.А., Басовської С.О..

Бути добрим зовсім не важко - зрозуміли наші вихованці. Вони малювали плакати, розповідали приказки, переглядали відеоролики, сценки. Ключовими словами квест-гри стали: «доброта», «щирість», «щедрість», «милосердя». Діти вивчили «золоте правило етики»: стався до інших так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Діти зрозуміли, що роблячи добро, не треба чекати похвали, адже добрі наміри – безкорисливі.

Переглядів: 467 | Додав: komlyk | Рейтинг: 5.0/1