Вівторок, 23.04.2024, 09:10
Головна » 2015 » Вересень » 28 » Допоможемо солдатам Української армії
Допоможемо солдатам Української армії

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Всім їм  потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Педагоги та учні  комунального закладу  «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради   провели  доброчинну акцію «Допоможемо солдатам Української армії», в рамках якої були  передані захисникам листи, малюнки,   ліки, придбані  за виручені  від зібраної  макулатури кошти. Зустріч відбулася з Гончаренко Галиною Анатоліївною, заступником директора БО БФ «Солдатские матери»  та волонтером Юровим Андрієм. Не забарилися з відповіддю солдати, які передали із  зони бойових дій фотографії з малюнками  вихованців: Лук’янчик Анастасії,  Олійник Ганни, Мінченко Аліни, Гончарової Анастасії та Денисенка Данила, що   стало великою радістю і святом співдружності для нас усіх.

Передані військовослужбовцям листи, малюнки, власні вироби дітей, Членами шкільного клубу «Патріот» під керівництвом педагога-організатора Попадинець Є.Г. оформлено альбом Пам’яті «Герої АТО», в якому зібрано фотографії героїв, які загинули, захищаючи незалежність.

Переглядів: 556 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0