Четвер, 25.04.2024, 02:15
Головна » 2015 » Жовтень » 12 » День захисника України
День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу 8 жовтня 2015 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР відбулося свято  «З відданістю Україні  в серці», приурочене Дню захисника України. Почесним гостем свята був учасник АТО, вчитель  школи – інтернату Бринзар Ігор Анатолійович. У своєму виступі він наолосив, що найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її, що бійці зберігають та примножують таку святу військову традицію, як традиція військового товариства, яка  яскраво проявилося під час    бойових дій  під Іловайськом, учасником яких він був. Діти вітали його віршами та піснями, а по закінченню свята переглянули документальний фільм «Аеропорт».

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 550 | Додав: komlyk | Рейтинг: 2.0/1