Субота, 20.04.2024, 07:28
Головна » 2016 » Вересень » 30 » День вчителя
День вчителя

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято 29 вересня 2016 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли діти ще задовго до шкільного дзвінка з самого ранку готували свої привітання педагогам: святкові плакати, листівки тощо.

А по закінченні уроків всіх педагогів чекав ще один подарунок від вихованців школи - інтернату – святковий концерт. Учні вітали всіх піснями та віршами. Приєднались до привітань і народний ансамбль «Струни серця», до складу якого входять вчителі нашого закладу Чирва В.Д. та Яремчук Е.С., а  керівник -  вчитель музичного мистецтва Бедрик С.В.  та учасники гуртка гітарної музики під  керівництвом Косова В.В.

Шановні педагоги!

Бажаємо всім

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця в кожне віконце!

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 545 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0