Четвер, 25.04.2024, 16:00
Головна » 2017 » Лютий » 15 » День Св. Валентина
День Св. Валентина

14 лютого 2017 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР відбулося свято «З Днем Святого Валентина». Але не треба трактувати його винятково як свято закоханих. Це день дружби, миру, доброти, чесності, сміху.

Учні школи активно готувалися до цього свята: малювали малюнки та святкові стіннівки, писали побажання на них, виготовляли «валентинки». Юні художники показали свою майстерність та художній смак.

Свято розпочалося з проведення майстер-класу для усіх бажаючих по виготовленню сувенірів із різнокольорового тіста під керівництвом педагога-організатора Попадинець Є.Г.

Надовго запам’яталася святкова програма до Дня Святого Валентина. Звучали популярні пісні про кохання та дружбу, цікаві конкурси  створювали справжню атмосферу радості.

Свято пройшло весело та цікаво. Усі вдосталь повеселились та поспілкувались. Закінчився вечір святковою дискотекою.

Переглядів: 461 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0