П`ятниця, 29.03.2024, 16:22
Головна » 2015 » Січень » 23 » День Соборності України
День Соборності України

22 січня щороку в Україні відзначається День Соборності. Це свято не залишило байдужими і наших вихованців.

Україно! Все в тобі з’єдналося й злилося,

І стерлись непотрібнії кордони,

Поля злилися з шепотом колосся,

Для всіх єдині стали всі закони.

Цими словами розпочався урочистий захід 22.01.2015. Вчителі школи познайомили учнів з історією Дня Соборності України. Українська пісня та вірш допомогли дітям зрозуміти, що ж таке національна свідомість, повага до минулого, любов до рідного краю, його історії та сучасності.

Національні костюми, українська символіка, акорди гімну та щире слово – мелодійне і нетлінне, – це все було на святі. Учні разом з вчителями створили презентацію про звичаї і традиції нашого народу, знайшли та намалювали безліч ілюстрацій до відомих творів. Свято пройшло на славу, а найголовніше те, що ми ще раз переконались у тому, що Україна – це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ безперервно докладає свій досвід, розум і почуття.

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 650 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0