Середа, 24.04.2024, 14:17
Головна » 2015 » Жовтень » 23 » 72 річниця визволення міста Василівки
72 річниця визволення міста Василівки

У кожного з нас є дати, які пам’ятають наші рідні та близькі …А є просто пам`ять в якій викарбовано і дати, і місця, і імена людей. Саме такою датою для всіх жителів міста Василівки стало 28 жовтня. Саме у цей жовтневий  день 72 роки тому прийшло до жителів міста довогождане визволення від німецько-фашистських загарбників. Прийшло воно нелегко, з боями, з тяжкими втратами. Про відомих і невідомих солдатів-визволителів жителі нашого міста свято бережуть пам`ять. 21 жовтня 2015 року у КЗ «Василівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР відбулося свято «Шлях до Перемоги» приурочене 72 –ій річниці визволення міста Василівки від фашистських загарбників. Шановним гостем свята став ветеран Великої Вітчизняної війни Стаднік  Федір Андрійович. Він розповів дітям про історію визволення міст і сел України. Після свого виступу він наголосив, що діти - майбутнє України та повинні бути патріотами своєї держави. Учні школи вітали Федора Андрійовича віршами та воєнними піснями.  Також на святі всіх присутніх привітали гості Коломоєць Лілія, Зубарєв Олександр, Сук Марина,  клуб студія авторської та гітарної музики «Аргентум» та вокальна група «Слов’яни»  під керівництвом Косова В’ячеслава Володимировича.

Шановні ветерани, мешканці нашого міста! Сердечно вітаємо Вас з 72-ою річницею визволення міста від фашистських загарбників! Низький уклін, любов і повага Вам! Бажаємо міцного здоров’я та  щастя! Вічна пам'ять і слава тим, хто поліг у боях за визволення міста, за щастя живих і мир на землі!

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 710 | Додав: komlyk | Рейтинг: 0.0/0